1- Ürününüzü servise teslim ettiğinizde verilmiş olan kayıt formunun ürün teslim alınırken getirilmesi zorunludur. Form iki Nüsha olarak düzenlenmiştir. FORMUN kaybedilmesinden ötürü doğabilecek her türlü sorumluluk müşteriye aittir.

2- Cihazların onarımında meydana gelebilecek veri kayıplarından ve cihazlarda kurulu olan lisanssız yazılımlardan firmamız kesinlikle sorumlu değildir. Hiç Bir Bedel Ödemez.

3- Cihazlarda bulunan bilgilerin yedeklenmesi müşteri tarafından talep edilmesi durumunda ÜCRETİ Karşılığında Yedeklenir.

4- Onarım için geçen sürede müşterinin cihazı kullanamamasından dolayı doğabilecek iş kaybı mağduriyetinden firmamız sorumlu değildir. Hiç Bir Bedel Ödemez

5- Garanti stickeri olmayan garanti bandrolü yırtık vidaların açıldığı tespit edilmiş cihazlar garanti dışıdır.Ayrıca Her Müşteriye Bu durum sözlü olarak anlatılır.

6- Garantili cihazlarda garanti dışı kalan durumlar (Yazılımlar, virüsler, kırılma,yüksek voltaj,aşırı sıcak,aşırı soğuk,sıvı teması vs) servis ve malzeme fiyatları müşteriye aittir.

7- 90 Gün içerisinde alınmayan cihazlardan firmamız SORUMLU DEĞİLDİR. Kaybolan ve Alınmayan Cihazların karşılığında hiç bir bedel ödemek zorunda değildir.

8- Azami Tamir Süresi 30 iş günüdür. Bu süre üretici / İthalatçı firmamın Yetkili servis merkezine ulaştıktan itibaren Başlar.

9- Ankara dışından tamir ve bakım için servisimize ürün gönderilirken ve tamir sonrası ürünün sahibine gönderilmesi aşamalarında kargo ücretleri ürün sahibine aittir. Kargo ücreti ödenmeden tarafımıza gönderilen ürünler teslim alınmayacaktır.

10- Cihazlarda Tüm Yazılım arızaları Garanti Dışıdır. Yazılım Testi süresince geçen Süre Bazen 2 Haftayı Bulabilir Bu süre 30iş günü olan Başlangıç Süresini Bağlamaz

11- Bu belgeye imza atan müşteri tüm bu koşulları KABUL ETMİŞ SAYILIR.

12- Servisimize bırakılan ürünler AXA/OYAK tarafından SİGORTALIDIR.

13- Tamir ücreti kabul edilmemesi durumunda 25TL ARIZA TESPİT BEDELİ UYGULANIR.

14- Garanti dışı yapılan tamirler fatura tarihinden itibaren 3 ay garantilidir. Bu zaman içersinde oluşacak arızaları müşterimiz 30 gün içerisinde servisimize müracaat etmemişse firmamız sorumlu değildir. Garanti dışı kalır.

15- Servisimizde tamir edilen ürünler değişen parçalar hiçbir şekilde iade alınmaz müşteriye parası iade edilmez.

16- Müşteri ürününü teslim alırken kontrol etmek zorundadır. Daha sonra oluşabilecek her türlü ARIZA, VERİ KAYBI ve HASARLARDAN firmamız sorumlu değildir. Bu yüzden firmamız müşteriye herhangi bir bedel ödemez.

 

WhatsApp İletişim
Tıkla Ara