NEDEN  BAKIM ANLAŞMASI YAPMALSINIZ…..!

25 Yıllık Tecrübesiyle ve Uzman Kadrosuyla Sorunsuz Hizmet  Anlayışla Hizmetinizdir… Yıllık bakım ve onarım anlaşması yaparak, cihazlarınızın daha uzun süre sizlere sorunsuz hizmet etmesini sağlayabilirsiniz. Büyük yatırımlarla almış olduğunuz cihazlarınızın sorunsuz hizmet edebilmesi için belirli aralıklarla bakım ve genel kontrol işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Bu hizmet sonucunda cihazlarınız henüz arızalanmadan bunu fark edebilir ve daha büyük sorunların önüne geçebilirsiniz.

Firmamız Ankara içinde yıllık bakım onarım anlaşması yaparak, kısa sürede cihazlarınızın arızasına müdahale ve aylık periyodik bakım ve kontrol işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlar.

Bakım ve onarım işlemleri firmanızda yapılabileceği gibi eğer gerekli görülürse firmamız teknik servisine alınarak da yapılabilir.  Tüm bu işlemler için bakım anlaşması olan firmalar ekstra herhangi bir işçilik ücreti ödemezler.

Yıllık bakım anlaşmaları, yedek parça dahil veya yedek parça hariç şeklinde iki farklı yöntemle yapılmaktadır. Bunlardan sizlere en uygun olanını belirleyebilmemiz için bizi arayabilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınızı dinlemek ve sizlere çözümler üretmek için çalışıyoruz.

İşyerinizde bulunan tüm bilgisayar ürünleri ve büro makinelerinin ilk günkü performansında kullanabilmeniz için, sizlere bakım anlaşması yapmayı öneriyoruz….. 

 

WhatsApp İletişim
Tıkla Ara